דף הבית אינטרנט בטוח הודעות להורים חדר מורים יצירת קשר
חיפוש באתר
19:04 (20/09/15) לאה חדד
ניקיון חופים

ביום שישי האחרון השתתפו תלמידי כיתות ה' של בית הספר ביום ניקיון החופים הבינלאומי שאורגן ע"י משמר החוף. במסגרת הפעילות, שהתקיימה בחוף מי עמי, שמעו התלמידים מן המצילים על עבודתם, למדו על השפעת האדם והאשפה שהוא משליך על היצורים החיים בים ובחופו ועסקו בניקיון החוף מבדלי סיגריה (שהוא אחד המזהמים הגדולים של החופים שלנו). השתתפות התלמידים ביום זה מהווה חלק מהפעילות הסביבתית הענפה המתקיימת בבית הספר בשיתוף הקהילה השכונתית והעירונית. אין ספק שהלמידה והעשייה הירוקה של התלמידים תחזק בקרבם ערכים סביבתיים וחברתיים של אחריות, אכפתיות ואזרחות פעילה
קרא עוד...
18:23 (21/09/15) לאה חדד
14:54 (10/09/15) לאה חדד
במסגרת מבצע איסוף מוצרי מזון למשפחות נזקקות לקראת החג, הפגינו תלמידי בית ספר "רעים" ובני משפחותיהם פתיחות ורוחב לב ותרמו מוצרי מזון ובכך קיימו את הערך החשוב של עזרה לזולת וכבוד האדם. משפחת רעים מאחלת לכולם שנה טובה ומאושרת.
קרא עוד...
16:30 (07/09/15) לאה חדד
ביום שני 7-9-15 הגיע לבית הספר הרב לאופר לשוחח עם התלמידים על חגי תשרי ומשמעותם היהודית. הרב סיפר משלים ,ודרש מסרים ערכיים חשובים ,כמו כן דיבר הרב על משמעות החגים במורשת ישראל. תקיעת השופר שבאה בתום ההרצאה השאירה חותם על התלמידים.אין ספק שפעילות מבורכת זו תעמיק את השרשת המסורת בקרבם.הרב ברך את כל התלמידים, ההורים ומורי ביה"ס בברכת שנה טובה ומוצלחת.אנו מודים לכבוד הרב לאופר ומאחלים שנה טובה ומאושרת.משפחת "רעים".
קרא עוד...
18:29 (03/09/15) לאה חדד
בשעה טובה ומוצלחת תלמידי "רעים" החלו את לימודיהם בבית הספר לחינוך ימי. התלמידים התקבלו יפה על ידי צוות ביה"ס בראשות המנהל דרור.וכבר ביום הראשון חוו מבדקי ציפה ומפגש עם המדריכים ו...חופי הים התיכון המדהימים של העיר אשדוד.צפויה להם שנה עמוסת חוויות לימודיות משמעותיות.
קרא עוד...
פרטי תלמידים
אירועים בבית הספר
חינוך חברתי-מפתח הלב
מוכנות לכיתה א'
תכניות העצמה
העצמה חברתית
זהירות בדרכים
מצוינות
למידה מבוססת פרויקטים
כיתה ג2 למידה מבוססת פרויקטים
מידע עירוני
אשדוד בסימן קריאה!
מידע לתלמידים