דף הבית אינטרנט בטוח הודעות להורים חדר מורים יצירת קשר
08:00 (04/11/15)
.
06:46 (19/11/15) לאה חדד
חדר מדעים הולך והופך למרכז למידה לעידוד חיי יום יום ירוקים יותר. עיצוב החדר מבוסס על חומרים בשימוש חוזר וכולל שלושה חלקים מרכזיים: קיר גדול להצגת תוצרי הלמידה של התלמידים, פינת ישיבה ובה משחקים וספרים בנושאים סביבתיים וקיר מושגים המשקף את ההשפעות ההדדיות של המעשים שלנו ואת ההשלכות שלהם על הסביבה ועל האדם. במרכז ילמדו תלמידי בית הספר שלנו וגם מבקרים מבתי ספר אחרים וגני ילדים.
קרא עוד...
07:48 (11/11/15) לאה חדד
תלמידי בית ספר רעים התחילו לבנות גינה בחצר בית הספר בשילוב שיעור טבע -קרב. אנחנו נמשיך לעקוב אחר התפתחות הגינה.
קרא עוד...
07:01 (19/11/15) לאה חדד
במסגרת העשייה המגוונת והענפה להעלאת המודעות לבטיחות בדרכים, זכו כיתות ה'-ו' ומצטייני כיתות ד' לשחק בחידון אינטראקטיבי אחד נגד 100 בנושא זה"ב. כל תלמיד קיבל שלט והתחרה נגד שאר ילדי הכיתה. ילדי בית הספר הפגינו ידע רב.
קרא עוד...
18:53 (15/11/15) לאה חדד
תלמידי "רעים" למען חיילי חטמ"ר עציון תלמידי בית ספר "רעים" גילו יוזמה ודוגמא למופת ואספו עבור חיילי חטמ"ר עציון מוצרי הגיינה, חטיפים, ברכות ועוד...
קרא עוד...
19:53 (04/11/15) לאה חדד
שבוע בטיחות בדרכים הלאומי נפתח בכנס מפקדי זה"ב במונארט עם השוטר עמיעד. המפקדים מכיתות ו' קיבלו הדרכה בנושא חשיבות "משמרות הזה"ב". למחרת 3/11/15 יום הבטיחות בדרכים אשדוד בסימן "הולכים על בטוח" הוקדש כולו ללימודי זה"ב בבית ספרנו. בשיעורי המדעים למדו התלמידים על "זמן התגובה" התלמידים ביצעו ניסויים ומדדו את זמני התגובה שלהם במצבים שונים וראו סרטונים על זמני תגובה בשעת מעבר החצייה ובמקרים מסכני חיים. בשיעורי מוסיקה למדו התלמידים שירים בנושא וכל תלמידי בית הספר למדו את השיר "זהירות בדרכים" שהפך להימנון היום. את כללי החצייה הבטוחה לימדה השוטרת בושמת יבגי עם אמצעי המחשה מגוונים.
קרא עוד...
18:33 (31/10/15) לאה חדד
לתת את הנשמה והלב. . . ולדעת להעריך את זה !!!! תלמידי ביה"ס ציירו ציורים וכתבו מכתבי תודה לגנאדי השומר. ובכך הוקירו תודה והעריכו את עבודתו המסורה למען ביטחון כולנו. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה.
קרא עוד...
איגרת להורים לאור המצב הבטחוני
הורים יקרים, לאור המצב הביטחוני במדינה הוקדשו שיעורי החינוך במטרה לאפשר לתלמידים לשוחח ולשתף בתחושות וברגשות שלהם. נשמח להתעדכן במידה וישנן תגובות המעוררות פחדים אצל ילדיכם. במקרים אלו יש אפשרות להתייעץ עם היועצת או פסיכולוגית בית הספר. להלן מכתב בו הנחיות להורים מד"ר יוכי סימן טוב- מנהלת היחידה להתמודדות במצבי לחץ וחירום.
קרא עוד...
15:13 (20/10/15) לאה חדד
תגובות: 0   צפיות: 23
19:04 (20/09/15) לאה חדד
אירועים בבית הספר
פרטי תלמידים
חינוך חברתי-מפתח הלב
מוכנות לכיתה א'
תכניות העצמה
העצמה חברתית
זהירות בדרכים
מצוינות
למידה מבוססת פרויקטים
כיתה ג2 למידה מבוססת פרויקטים
מידע לתלמידים
מידע עירוני
אשדוד בסימן קריאה!


יצירת קשר


כניסה למשתמש רשום|